Wonder Woman Cilt 2 / İlk Yıl (Rebirth) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

EFSANENİN BAŞLANGICI
 
Themyscira Adası bir cennetti. Amazonlar, insanların dünyasından uzakta fiziksel, entelektüel ve duygusal açıdan kusursuz, izole bir hayat sürmekteydi. Olympos tanrıları tarafından kutsanmış olsalar da sahillerinin ötesindeki dünyada neler olduğunu bilme imkânları yoktu.
 
Ama sonra başka bir uygarlığa ait bir hava aracı Amazonların adasına düştü ve hayatlarını sonsuza dek değiştirdi.
 
Prenses Diana, bütün hayatını vatanının kutsanmış topraklarında yaşamıştı. Arkadaşları, öğretmenleri ve annesi hep oradaydı. Ama dışarıdaki dünyadan gelen bu işaret, onu kutsal bir göreve çağırıyordu. Bütün bir gezegen yardım çığlığı atıyordu. Bütün dünyanın onun korumasına ihtiyacı vardı. Ve tanrılar onun başarısızlığına tanık olacaktı.
 
Ama Themysciralı Diana kaderin seçtiği bir kadındı. Gücün vücut bulduğu bir kadın. Harika bir kadın.
 
Wonder Woman’ın efsanevi yaratıcı ekibi GREG RUCKA ve NICOLA SCOTT, WONDER WOMAN CİLT 2: İLK YIL için tekrar bir araya geliyor! Çok satan DC Rebirth girişiminden doğan bu hikâye, Amazon Prenses’in, en büyük düşmanları Ares ve Cheetah’nın daha önce hiç duymadığınız köklerini ve çok daha fazlasını anlatıyor.
 

{strong}Wonder Woman Cilt 2 / İlk Yıl (Rebirth) isimli kitap 18 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Rucka tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 12.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Wonder Woman Cilt 2 / İlk Yıl (Rebirth) kitabın özetini okuyabilir, Wonder Woman Cilt 2 / İlk Yıl (Rebirth) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Wonder Woman Cilt 2 / İlk Yıl (Rebirth) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Wonder Woman Cilt 2 / İlk Yıl (Rebirth) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir