Weapon X 2 : Weapon H’in Peşinde pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yeniden kurulan Weapon X Programı öfke dolu devasa boyutlarda bir canavar yaratmak için dünyadaki en tehlikeli genetik bozukluklardan DNA örnekleri almıştı. Artık bu çalışmaların ardındaki sır perdesi aralanıyor! İhtiyar Logan ve çetesi bu ölümcül yeni yaratığın, Weapon H’in peşinde… Ama Weapon X sürekli onlardan bir adım önde. Ve onlara izlemeleri gereken yolu gösterebilecek tek bir kişi var… Peder Stryker! Ayrıca, Logan Weapon H’i bulsa bile gençliğinde Hulk’la savaşırken zorlanmıştı… Peki hem Hulk’un hem de Wolverine’in güçlerine sahip bu kâbusa karşı ihtiyar haliyle ne yapacak?! All New Wolverine Laura Kinney yardım elini uzatacak mı?
 

{strong}Weapon X 2 : Weapon H’in Peşinde isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 28.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Weapon X 2 : Weapon H’in Peşinde kitabın özetini okuyabilir, Weapon X 2 : Weapon H’in Peşinde kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Weapon X 2 : Weapon H’in Peşinde kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Weapon X 2 : Weapon H’in Peşinde kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir