Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YILLAR BOYUNCA, WEAPON X PROGRAMI GEZEGENDEKİ EN ÖLÜMCÜL MUTANT KATİLLERİ YARATTI.
 
Ve şimdi gizemli bir yönetici liderliğinde geri döndü ve amacı Homo Superiorların kökünü kurutmak, onları bünyesine katmak değil! Weapon X, cyborg katillerden oluşan bir orduyu serbest bıraktı ve bu ordunun hedefleri arasında İhtiyar Logan, Sabretooth, Lady Deathstrike, Domino ve Warpath var! Ama Program’ın esas amacına ulaşmasının anahtarı Amadeus Cho, diğer adıyla Totally Awesome Hulk’ta gizli! Esrarengiz “H Serisi” deneyinin sırrı ne?
Weapon X ve Totally Awesome Hulk’un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece “Mutant İmha Silahları” olabilir.
 

{strong}Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 04.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru kitabın özetini okuyabilir, Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Weapon X 1: Mutant İmha Silahları’na Doğru kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir