Watchmen Başlangıç: Ozymandias – Kızıl Korsan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tüm zamanların en çok satan grafik romanının uzun süredir beklenen başlangıç hikâyeleri sonunda okurların karşısına çıkıyor: Watchmen: Başlangıç! 
 
Adrian Veidt, dünyanın en zeki adamı olmak için neleri yapmazdı? Kimleri feda etmezdi? Yoluna kim çıksa, onu ortadan kaldırmazdı? WATCHMEN BAŞLANGIÇ: OZYMANDIAS bölümü dünyayı fethetmek için insanlığını kaybeden hırslı ve gözüpek bir karakterin portresini çiziyor. 
 
KIZIL KORSAN’IN LANETİ bu ciltte ilk defa bir arada okurların karşısına çıkıyor. WATCHMEN’deki hikâyeyle tuhaf bir paralelliği bulunan, lanetli bir korsanın hikâyesinin anlatıldığı “Kara Yük Gemisinin Maceraları” bu ciltle birlikte yaşananların ötesini anlatmaya devam ediyor.
 
DOLAR BILL sadece bir fikirden yola çıkıp bir finans şirketinin film maskotu olarak işe başlamıştı. Fakat bu reklam çalışması hayal ettiğinden de ileriye gidince, bu oyuncu umabileceğinden daha gerçek bir kahramana dönüştü. Efsane yazar Len Wein (SWAMP THING) ile ünlü çizerler Jae Lee (Kara Kule), John Higgins (HELLBLAZER) ve Steve Rude (Nexus) WATCHMEN: BAŞLANGIÇ’ta daha önce hiçbir yerde karşılaşmadığınız hikâyeleri anlatıyor. 
 
“Jae Lee’nin sanatı Ozymandias’ı Watchmen: Başlangıç kitaplarının en farklısı yapıyor.” –The A.V. Club/The Onion 
 
Watchmen: Başlangıç – Ozymandias, yalnızca Watchmen efsanesine muhteşem bir hikâye katmakla kalmıyor, tek başına da oldukça güçlü bir hikâye ortaya koyuyor.” –Newsarama 
 
“Lee’nin çizimleri, Wein’in yazdığı Veidt macerasını mükemmel tamamlamış ve bir ölümlüden bir yarı tanrı ortaya koymayı başarmışlar.” –IGN
 
DC Comics, WATCHMEN dünyasını genişletmek için alanının en iyi yazar ve çizerlerini bir araya getiriyor. Bu bölümde Jae Lee’nin (Kara Kule) çizimiyle OZYMANDIAS ve Steve Rude’un (Nexus) çizimiyle DOLAR BILL okurların karşısına çıkıyor. Her iki öyküyü de orijinal WATCHMEN’in editörü ve usta yazar Len Wein kaleme alıyor. Ayrıca, bir WATCHMEN yan hikâyesi olan, Wein ve çizer John Higgins tarafından yaratılan KIZIL KORSAN’IN LANETİ ilk defa eksiksiz olarak burada yayımlanıyor.
 

{strong}Watchmen Başlangıç: Ozymandias – Kızıl Korsan isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Len Wein tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 31.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Watchmen Başlangıç: Ozymandias – Kızıl Korsan kitabın özetini okuyabilir, Watchmen Başlangıç: Ozymandias – Kızıl Korsan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Watchmen Başlangıç: Ozymandias – Kızıl Korsan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Watchmen Başlangıç: Ozymandias – Kızıl Korsan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir