Var Olmayan Kent / Bugünün Efsaneleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Enki Bilal ile Pierre Christin’in, 20. Yüzyıl toplumunun, günlük hayatının, devlet düzeninin kemikleşmiş sorunlarını bilimkurgu ögeleri eşliğinde büyükler için masallaştırdığı Bugünün Efsaneleri üçlemesi, Avrupa çizgi romanı ve bağımsız çizgi roman meraklılarıyla birlikte tüm sanatseverlerin kitaplığında kendine Marmara Çizgi logosuyla artık yer edinebilir. Unutulmuşların Gezisi albümünde yerçekiminden kopup göğe yükselen ücra bir köyü, Taş Gemi albümünde modernleşme, ticarileşme karşısında yok olmaya direnen insanlık tarihini, Var Olmayan Kent albümündeyse ütopyalaştırılmaya çalışılan grevdeki bir şehri konu alan Bilal & Christin, bu üçlemeyle yaklaşık 40 yıldır neden çizgi roman sanatının efsane isimleri arasında anıldıklarını gözler önüne seriyorlar. Bu üç yeni albümü yayınevimizden çıkan diğer Enki Bilal kitaplarının yanına katmaktan gurur duyuyoruz.
 

{strong}Var Olmayan Kent / Bugünün Efsaneleri isimli kitap 56 sayfadan oluşmaktadır ; Enki Bilal tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 06.12.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Var Olmayan Kent / Bugünün Efsaneleri kitabın özetini okuyabilir, Var Olmayan Kent / Bugünün Efsaneleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Var Olmayan Kent / Bugünün Efsaneleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Var Olmayan Kent / Bugünün Efsaneleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir