Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Vampir 2: Sınır’daki Tepeş Köyü’nün bir ucunda, özel bir savunma mekanizmasıyla köylülerin oraya gelmesini engelleyen esrarengiz bir tepe vardır. Onun zirvesinde ise  bir zamanlar asilzadelere ait olan bir şato ve içinde, onlardan  bugünlere kalmış pek  çok mekanik cihaz bulunmaktadır. Fakat, orada asilzadelerin ne deneyler yaptıkları ve on yıl önce bu şato harabesinde kaybolan çocukların kaderlerinin ne olduğu birer sır olarak kalmıştır. Ve şimdi köy, gün ışığı altında dolaşan  vampirlerin  ortaya  çıkmasından korkmaktadır.
 
Usta yazar ve Japon korku edebiyatının öncüsü Hideyuki Kikuçi’nin bu ölümsüz eseri “Sandman: Rüya Avcısı”, “Elric Saga” gibi ödüllü kitaplar ile “Final Fantasy” oyununun illüstrasyonlarını da yapan büyük sanatçı Yoşitaka Amano’nun çizgileriyle birleşiyor ve sizleri bambaşka bir diyarın lanetli topraklarındaki maceraya davet ediyor.
 
 

{strong}Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Hideyuki Kikuçi tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince kitabın özetini okuyabilir, Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vampir Avcısı D Cilt 2 – Rüzgar Yükselince kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir