Vampir Avcısı D Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Asilzadenin Öpücüğü’ne maruz kalan Doris, Sınır’daki küçük bir köy olan Ransylva’ya giden yolda bir vampir avcısı aramaktaydı. Sene M.S. 12.090. Uzun zamandır insanlara hükmeden vampirlerin soyları tükenmek üzere olsa da yarattıkları korku insanların ruhunda yer etmişti. Yalnızca en  üstün yeteneklere sahip olanlar vampir avcısı olabiliyordu. Doris’in nihayet karşılaştığı “D” adındaki avcı ise, geniş kenarlı gezgin şapkası takan çok yakışıklı bir adamdı. Vampirlerle savaşta neredeyse efsane haline gelen bu genç avcının yüreğinin derinliklerinde ise kimseyle paylaşmadığı  karanlık bir sır vardı.
 
Usta yazar ve Japon korku edebiyatının öncüsü Hideyuki Kikuçi’nin bu ölümsüz eseri “Sandaman: Rüya Avcısı”, “Elric Saga” gibi ödüllü kitaplar ile “Final Fantasy” oyununun illüstrasyonlarını da yapan büyük sanatçı Yoşitaka Amano’nun çizgileriyle birleşiyor ve sizleri bambaşka bir diyarın lanetli topraklarındaki maceraya davet ediyor.
 

{strong}Vampir Avcısı D Cilt 1 isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Hideyuki Kikuçi tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 05.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vampir Avcısı D Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir