Valerian Cilt 3 / Yıldızsız Ülke pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

28. yüzyılın cesur uzayzaman ajanları Valerian ile Laureline Ukbar gezegenlerinde yeni bir yerleşim kurulmasına yardımcı olduktan sonra bu uzak güneş sistemine veda ziyaretlerini yapmaktadırlar. Uzayın derinliklerinden bir gezegenin yoluna çıkan her şeyi yok etmek üzere hızla ilerlediği haberini aldıklarında derhal yola koyulurlar. Korkusuz ikili kadın erkek savaşıyla çalkanan tuhaf bir iç dünya ile karşılaşır. Valerian ile Laureline’in, içinde bulundukları tehlikenin farkında dahi olmayan bu tuhaf gezegenin sakinleriyle bir an önce anlaşmaları gerek.
 
Pierre Christin ile Jean-Claude Mézières’in olağanüstü hayal gücünden, Valerian ile Laureline karakterleri ilk kez 1967 yılında Pilote dergisinde hayatlarına başladı. Bu zamanın ötesinde yaratıcı ve cesur eser kısa sürede bilimkurgu seven okurun olmazsa olmaz çizgi romanları arasında yerini aldı.
 

{strong}Valerian Cilt 3 / Yıldızsız Ülke isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Pierrre Christin tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 19.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Valerian Cilt 3 / Yıldızsız Ülke kitabın özetini okuyabilir, Valerian Cilt 3 / Yıldızsız Ülke kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Valerian Cilt 3 / Yıldızsız Ülke kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Valerian Cilt 3 / Yıldızsız Ülke kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir