Vaiz Cilt 4: Evvel Zaman pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KÖTÜ. BETER. VE ÇİRKİN.
Meşhur VAİZ özel sayılarını bir araya getiren EVVEL ZAMAN, Vaiz Jesse Custer’ın hikâyesindeki acayip yardımcı oyuncuların geçmişlerine yakından bakma imkânı veriyor.
 
KATİLLERİN AZİZİ’nde Custer’ın en büyük düşmanının geçmişine tanık olmak için vahşi batının buz gibi düzlüklerinden Cehennem’in aşırı sıcak köşelerine yolculuk edeceksiniz.
 
ESKİ DOSTLAR’da bataklık kasabasının derinliklerine girme cesaretini göstererek ahlaksız taşralılar Jody ve T.C.’nin heyecan dolu, aksiyon filmlerinin taşlamalı bir parodisi olan macerasına tanık olacaksınız.
 
ADI LAZIM DEĞİL’İN HİKÂYESİ’nde ise banliyönün derinliklerine dalarak serinin belki de en tuhaf –ve kesinlikle en çirkin– karakterinin kökenini öğreneceksiniz.
 
“Garth Ennis, VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.” –Kevin Smith
“Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.” –WASHINGTON POST
“Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.” –GUARDIAN
 

{strong}Vaiz Cilt 4: Evvel Zaman isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 06.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vaiz Cilt 4: Evvel Zaman kitabın özetini okuyabilir, Vaiz Cilt 4: Evvel Zaman kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vaiz Cilt 4: Evvel Zaman kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vaiz Cilt 4: Evvel Zaman kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir