Vaiz Cilt 3 / Gururlu Amerikalılar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”
–Kevin Smith
 
“Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”
–WASHINGTON POST
 
“Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”
–GUARDIAN
 
Jesse Custer küçük bir kasaba rahibiydi ve yavaş yavaş inancını kaybediyordu… ta ki yarı melek, yarı şeytan bir yaratık olan Yaratılış onunla birleşene dek. Kendisine hem büyük güçler hem de yeni bir amaç veren bu birleşmeden sonra Jesse, hayal edilebilecek en garip yolculuklardan birine çıkacaktı.
 
Jesse’nin heyecanlı yolculuğu beklenmedik iki yöne sapacaktı. İlkinde, Jesse ve onun silahşor kız arkadaşı Tulip, dostları alkolik vampir Cassidy’yi bulmak için Fransa’ya yaptıkları yolculukta Kâse olarak bilinen gizli örgütün güçlerine karşı kıyasıya mücadele vereceklerdi. Diğerindeyse, Empire State Binası’nın tepesinde Jesse, Cassidy’nin vampire dönüşümünün garip hikâyesini öğrenecekti.
 
Penn Jillette’in sunumuyla
 

{strong}Vaiz Cilt 3 / Gururlu Amerikalılar isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 30.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vaiz Cilt 3 / Gururlu Amerikalılar kitabın özetini okuyabilir, Vaiz Cilt 3 / Gururlu Amerikalılar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vaiz Cilt 3 / Gururlu Amerikalılar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vaiz Cilt 3 / Gururlu Amerikalılar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir