Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”
– Kevin Smith
 
VAİZ’in altıncı ve en sansasyonel ciltlerinden biri olan GÜNEŞTE SAVAŞ’ta vuku bulan korkunç olaylar yüzünden Jesse dostlarından ayrı düşerek kendi yoluna gidecekti. Teksas’taki Salvation adlı kasabaya şerif olarak atanan Jesse orayı âdeta parmağında oynatan, çizgi roman tarihinin en acayip kötü adamlarından biri Odin Quincannon’a karşı mücadeleye girişecekti.
 
Jesse’nin ayrıca geçmişinden çok önemli bir isimle karşılaştığı KURTULUŞ’ta, içinde yarı melek yarı şeytan barındıran inançsız vaizin kişisel yolculuğuna yakından bakma fırsatı bulacaksınız.
 

{strong}Vaiz 7 / Kurtuluş isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 12.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vaiz 7 / Kurtuluş kitabın özetini okuyabilir, Vaiz 7 / Kurtuluş kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vaiz 7 / Kurtuluş kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vaiz 7 / Kurtuluş kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir