Vaiz 6 / Güneşte Savaş pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Garth Ennis, VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”
– Kevin Smith
 
Yüce Tanrı cenneti bırakıp gitmişti. Yaratılış’la birleşen Vaiz Jesse Custer, onun manyak sevgilisi Tulip ve alkolik vampir Cassidy, Tanrı’nın peşine düşmüştü fakat onu bulmak, haliyle, çok zordu.
 
Jesse, onun izini sürmek için kendi kafasının içine girip içindeki varlıkla baş başa bir konuşma yapmak zorunda kalacaktı. Arizona’nın engin gökyüzü altında aldığı halüsinatif madde ise zihnine yapacağı yolculuk için idealdi.
 
Kâse’nin yeni efendisi olan Herr Star ise Jesse’yi Anıt Vadisi’nde bekleyen tehlikelerden biriydi. Yaklaşan kıyamette dünyayı yönetmek için Amerikan ordusunun silahlı kuvvetleriyle birlikte Jesse’yi sahip olduğu güç için kendi boyunduruğu altına almak isteyen Herr Star tüm gücüyle saldıracaktı; ELİNDEKİ NÜKLEER FÜZELER DAHİL.
 

{strong}Vaiz 6 / Güneşte Savaş isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 12.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vaiz 6 / Güneşte Savaş kitabın özetini okuyabilir, Vaiz 6 / Güneşte Savaş kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vaiz 6 / Güneşte Savaş kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vaiz 6 / Güneşte Savaş kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir