Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”
– Kevin Smith
 
“Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”
– WASHINGTON POST
 
“Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”
– GUARDIAN
 
VAİZ efsanesinin beşinci cildinde Jesse, çılgın kız arkadaşı Tulip ve İrlandali alkolik dostları Cassidy, Kâse’nin kuvvetlerinden yakalarını sıyırmak için güneye doğru yol alacaklardı. Fakat biraz kafa dinlemeyi planladıkları bu sürede Jesse, ondan babasının intikamını almak için yollara düşen Götsurat’la yüzleşmek zorunda kalacaktı. Tulip ise Cassidy’nin daha önce hiç görmediği bir yanıyla karşılaşacaktı.
 
Bonus olarak, bu ciltteki CASSIDY: KAN VE VİSKİ adlı bölümde Cassidy’nin bir vampir dostuyla yaşadığı ilk ve tek maceraya tanık olacaksınız.
 
 

{strong}Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 20.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış kitabın özetini okuyabilir, Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir