Vaiz 1 / Teksas Yolları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“VAİZİN VAKTİ GELMİŞTİ…”
 
Jesse Custer küçük bir kasaba rahibiydi ve yavaş yavaş inancını kaybediyordu… ta ki yarı melek, yarı şeytan bir yaratık olan Yaratılış onunla birleşene dek.
Eski sevgilisi Tulip ve İrlandalı alkolik bir vampir olan Cassidy ile birlikte Vaiz Jesse, Tanrı’yı bulmak için Teksas’ın yüreğinden New York’un kasvetli ruhuna doğru yolculuğa çıkacaktı.
Çizgi roman tarihinin en önemli serilerinden biri olan VAİZ’in ilk cildi; hızlı, sert ve kara mizahla birleşmiş: Teksas Yolları, Garth Ennis ve Steve Dillon birlikteliğinin benzersiz bir ürünü.
“Garth Ennis Vaiz’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.” –Kevin Smith
“Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.” –Washington Post
 
“Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.” –Guardian
 
Joe R. Lansdale’in sunumuyla
 

{strong}Vaiz 1 / Teksas Yolları isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Garth Ennis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 15.12.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Vaiz 1 / Teksas Yolları kitabın özetini okuyabilir, Vaiz 1 / Teksas Yolları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Vaiz 1 / Teksas Yolları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Vaiz 1 / Teksas Yolları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir