Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Okyanusun derinliklerinden gelen gizemli bir sinyal keşfedilir ve bir aydan kısa bir sürede dünya sular altında kalır. Okyanusun dibinden çıkagelen gizemli canavarların kökenleri, insanlığın asla ihtimal vermediği kadim sırlara göndermeler yapmaktadır.
Tüm bu dehşetin ortasında, farklı yüzyıllara ait iki kadın, insanlığın en büyük sorusuna cevap bulmak üzere bir yolculuğa çıkarlar: Biz nereden geldik? Nereye gidiyoruz? Ve türümüz oraya ulaşacak kadar uzun süre hayatta kalacak mı?
New York Times çoksatan yazarları Scott Snyder (BATMAN: AİLENİN ÖLÜMÜ, AMERİKAN VAMPİRİ) ve Sean Murphy’nin (PUNK ROCK JESUS, BARBAR JOE) elinden çıkan UYANIŞ, milyarlarca yıllık bir yaşam mücadelesini konu alan ve korkunun derinliklerini zorlayan epik bir bilim kurgu macerası.
 

{strong}Uyanış isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Sean Murphy tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 02.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Uyanış kitabın özetini okuyabilir, Uyanış kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Uyanış kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Uyanış kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir