Uncanny Inhumans 3: İç Savaş 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Geleceği tahmin etme gücüyle kutsanmış (ya da lanetlenmiş?) Inhuman Ulysses bazı olaylara sebep olunca Iron Man, Medusa’yı zorlayacak işler yapacak! Giderek kızışan ortam aynı zamanda dikkatleri dağıtırken, Çılgın Maximus da her şeyi daha kötü hâle getirmek için yakaladığı fırsatı değerlendirecek! Bunun anlamı da şu: Dünyanın kahramanları birbirilerine girmiş durumdayken, Inhumanlar da kendi özel iç savaşlarını yapacak! Kim kimin yanında yer alacak ve Yeni Attilan’ın güç dengesi nasıl yeniden sağlanacak? Peki, son yumruk atıldığında, Kraliyet Ailesi bir daha eskisi gibi olabilecek mi? Ayrıca: Terrigen Sisi’nin peşinden Hindistan’a gidecek ve NuHuman Grid’in kökenlerini öğreneceksiniz!
 

{strong}Uncanny Inhumans 3: İç Savaş 2 isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Charles Soule tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 13.12.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Uncanny Inhumans 3: İç Savaş 2 kitabın özetini okuyabilir, Uncanny Inhumans 3: İç Savaş 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Uncanny Inhumans 3: İç Savaş 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Uncanny Inhumans 3: İç Savaş 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir