Uncanny Inhumans 1: Zaman Çarpması pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DÜNYA’YA DÜŞTÜLER; DÜNYA’YI DEĞİŞTİRDİLER. ŞİMDİYSE BLACK BOLT VE 
INHUMANS ESRARENGİZLEŞİYOR!
Sessi̇z kral acaba sessi̇zli̇ği̇ni̇ Kraliçe Medusa Human Torch’la aşk yaşamaya başlayınca KORUYABİLECEK Mİ? Yoksa durum sesin, öfkenin ve alevin çarpıştığı bir hâl mi alacak? Üstelik Johnny Storm Inhumanların davasına katılan tek yeni kişi değil… X-Men’den Beast de yanlarında! Tarihin gördüğü en tehlikeli kötü adam olan Fatih Kang’la yüzleştiklerinde mümkün olan her türlü yardıma muhtaç olacaklar! Kang’ın savaş alanı binlerce yılın her bölümünü kapsıyor ve Inhumanlara korkunç bir şekilde saldıracak. Kang’ın bin yıl önceye gidip yapacağı şey günümüzde nasıl ortalığı birbirine katacak… ve hangi Inhuman Kang adına çalışacak?
 

{strong}Uncanny Inhumans 1: Zaman Çarpması isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Charles Soule tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 15.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Uncanny Inhumans 1: Zaman Çarpması kitabın özetini okuyabilir, Uncanny Inhumans 1: Zaman Çarpması kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Uncanny Inhumans 1: Zaman Çarpması kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Uncanny Inhumans 1: Zaman Çarpması kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir