Uncanny Avengers: Birlik 3: İç Savaş 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DEADPOOL GİZLİ BİR GÖREVDE Avengers üyeliğini riske atıyor! Cable ile Steve Rogers karşı karşıya gelince takımın geleceği tehlikeye giriyor! Ve ekibin mutantları, kardeşlerini öldüren Terrigen sislerine karşı bir tedavi bulmak için habersiz bir maceraya atılıyorlar! Fakat aptain America’nın şok edici kararı her şeyi toptan değiştirecek. Ardından Hand, inanılmaz “ölü” bir kahramanın naaşını ele geçirince devasa bir hortlak sorunu baş gösteriyor! Peki bu yeni dram neden Doctor Voodoo için bu kadar kişisel? Birlik Ekibi’nden geriye ne kaldıysa o da çok uzun ömürlü olamayacak. Red skull saldırmak için planlarını yaparak sinsi sinsi bu anı bekliyordu.
Artık beklemesine gerek yok!
 

{strong}Uncanny Avengers: Birlik 3: İç Savaş 2 isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Gerry Duggan tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 13.12.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Uncanny Avengers: Birlik 3: İç Savaş 2 kitabın özetini okuyabilir, Uncanny Avengers: Birlik 3: İç Savaş 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Uncanny Avengers: Birlik 3: İç Savaş 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Uncanny Avengers: Birlik 3: İç Savaş 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir