Uncanny Avengers 5 / Axis’e Doğru pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kang’ın tehdidi bitti ama etkileri neler olacak? Uncanny Avengers yeniden birleşirken, Genosha’da karanlık bir sır ortaya çıkmaktadır ve Havok ile ekibi, hain S-Men’in ellerinden yenilgiyi tadarlar. Bunu takiben Red Skull, durdurulamaz intikamını almaya hazırdır: Toplu ortadan kaybolmalar başlamıştır! Uncanny Avengers çok geç kalır ve Havok, Skull’ın bugüne kadar yaptığı en haince şeye tanık olur! Bu sırada Magneto, ölen arkadaşı Xavier’in beyninin ve güçlerinin Skull’ın elinde olduğunu öğrenir… Ve arkadaşı adına savaşmak için Avengers’a ihtiyaç duymadan harekete geçer. Magneto ve Red Skull arasında geçecek kanlı savaşa hazırlanın çünkü bu savaş, Marvel Evreni’nin şeklini değiştirecek! Ayrıca: Mojoverse tamamen yeni ve tamamen ürkütücü bir Avengers’ı bir araya getiriyor! Doğaüstü olanların Avengers’ının şok edici ortaya çıkışına tanık olun!
 

{strong}Uncanny Avengers 5 / Axis’e Doğru isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Rick Remender tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 18.04.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Uncanny Avengers 5 / Axis’e Doğru kitabın özetini okuyabilir, Uncanny Avengers 5 / Axis’e Doğru kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Uncanny Avengers 5 / Axis’e Doğru kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Uncanny Avengers 5 / Axis’e Doğru kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir