Turgut Reis (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Barbaros kardeşlerden sonra Osmanlı denizcileri arasında en meşhur olanlardan biri de Turgut Reis’tir. 1485’te bugünkü Muğla ilimiz sınırlarında doğduğu bilinen bu meşhur denizcimiz, küçüklüğünden itibaren gemiciliğe heves etmiş ve o yolda ilerlemiştir. Barbaros Hayreddin Paşa’nın Osmanlı hizmetine girmesinden sonra Akdeniz çevresinde fetihlerde bulunan Turgut Reis, denizlere açıldığı zaman onu gören korsanlar korkularından köşe bucak kaçarlardı. Osmanlıların Turgutça, Avrupalıların Dragut yani ejderha lakabını verdikleri bu muhteşem Osmanlı denizcisinin Akdeniz kıyılarında yaptığı kahramanlıklar ve düşmana verdiği korku bugüne kadar zihinlerde bütün canlılık ve parlaklığını korumuştur.
 

{strong}Turgut Reis (Çizgi Roman) isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. ÇAMLICA BASIM YAYIN tarafından 29.04.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Turgut Reis (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Turgut Reis (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Turgut Reis (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Turgut Reis (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir