Troçki Çizgilerle Yaşam pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Trotski’nin kahraman olduğunu söyleyenler de oldu, şeytan olduğunu söyleyenler de. Stalin onu büyük bir tehdit saydığı için öldürttü. Trotski bütün 20. yüzyıl boyunca etkisini sürdüren, küresel bir çekişmenin başlıca kahramanlarından biri oldu. Ünlü çizgi roman sanatçısı Rick Geary’nin elinde, hayatı Sovyetler Birliği’nin kuruluşu, Birinci Dünya Savaşı’nın felaketleri ve uluslararası komünizmin kuruluşu için bir rehber oluyor. Trotski: Çizimlerle Yaşam, 20. yüzyılın en önemli düşünürlerinden birine ve onun başlattığı kalıcı politik eğilimlere etkileyici bir bakış sunuyor.

Çizimlerle Yaşam dizimizde, tarihi değiştiren kişilerin, olayların çizgi anlatımlarını bulacaksınız. Usta çizerlerin kalemlerinden çıkan bu kitaplar dünyaya ve tarihe bakışınızda yeni ufuklar açacak.

“Sıra dışı yeteneğe sahip bir çizer.”
St. Louis Post-Dispatch

“Etkileyici, sürükleyici ve bilgilendirici.”
Kirkus Reviews
 

{strong}Troçki Çizgilerle Yaşam isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Rick Geary tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 01.06.2010 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Troçki Çizgilerle Yaşam kitabın özetini okuyabilir, Troçki Çizgilerle Yaşam kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Troçki Çizgilerle Yaşam kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Troçki Çizgilerle Yaşam kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir