Trinity Cilt 2: Ölü Uzay pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DÜNYA’NIN YAŞAMASI İÇİN… JUSTICE LEAGUE’İN ÖLMESİ Mİ GEREKİYOR?
Batman, Superman ve Wonder Woman, yani Trinity olarak bilinen süper kahramanlar DC Universe Rebirth olayından beri pek çok badire atlattı. Ama bugün aralarındaki arkadaşlık bağları şimdiye kadarki en büyük sınavdan geçecek, çünkü dünyayı kurtarmak için en yakın müttefiklerinin ölmesine izin vermek zorundalar!
 
Justice League Gözlem Kulesi’nden yapılan acil çağrı kahramanlarımızı hiç beklenmedik bir krizle karşı karşıya getirir: League’in diğer üyelerine bulaşan ölümcül bir virüs insanlığı yok edecektir… Eğer Trinity, Gözlem Kulesi’ni ve beraberinde Justice League’i yok etmezse!
 
Ayrıca Batman ve Wonder Woman, SUPERMAN REBORN hikâyesinde açığa çıkan gerçekler yüzünden kendi varlığına dair şüphelerle boğuşan Superman’i kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundayken Lex Luthor, Ra’s Al Ghul ve Kirke’den oluşan üçlü hain birliğiyse gizemli Pandora Kuyuları’nı kullanarak dünyanın en büyük kahramanlarının sonunu getirmek için planlar hazırlıyorlardı.
 
Çok satan yazar / çizer Francis Manapul’a (THE FLASH) katılan yazar Cullen Bunn ile çizerler Clay Mann, Emanuela Lupacchino ve daha fazlası size TRINITY CİLT 2: ÖLÜ UZAY’ı sunuyor! Bu cilt TRINITY #7-11’i bir araya getiriyor.
 
“Manapul, bu üç karakteri zirveye taşıyacak kişi olduğunu kanıtlıyor.” NEWSARAMA
“Bu kitap size Manapul’un DC’nin yaratıcı kadrosu içindeki en yetenekli kişilerden biri olduğunu hemen hatırlatıyor.” IGN
“Eğer bu üç karakterin hayranlarından biriyseniz TRINITY’yi almak zorundasınız.” NERDIST
“Manapul, kendi başına neler yapabileceğini TRINITY’de görkemli bir şekilde gözler önüne seriyor.” A.V. CLUB
 

{strong}Trinity Cilt 2: Ölü Uzay isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Cullen Bunn tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 12.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Trinity Cilt 2: Ölü Uzay kitabın özetini okuyabilir, Trinity Cilt 2: Ölü Uzay kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Trinity Cilt 2: Ölü Uzay kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Trinity Cilt 2: Ölü Uzay kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir