Titans Cilt 2 Manhattan Yapımı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Titanlar, henüz tekrar hatırlamaya başladıkları, ortak mazileri olan geçmişteki genç kahramanlardır. Nightwing, Donna Troy, Wally West, Arsenal, Tempest ve Lilith yeni ama tanıdık bir merkezde takım olarak yeni bir hayata başladı –New York City’deki Titan Kulesi.
 
Ama tüm eski dostları onlarla birlikte değil. Titanken Herald adıyla bilinen Mal Duncan, Meta Çözümler adındaki esrarengiz bir şirketin yardımıyla gönüllü olarak güçlerinden feragat etti. Meta güçlerini kontrol altına almaya çalışan tüm metahumanlara yardım edebileceklerini iddia ettikleri için Mal’in karısı Karen da yeni güçlerini zapt edebilmek için onların yardımına başvurdu.
Fakat Titanlar, Meta denen şirketin, bilhassa da eski düşmanları Korkunç Beşli tarafından idare edildiğini öğrendikten sonra, farklı amaçları olduğundan şüpheleniyor. Psimon ve diğerleri kötülükten vazgeçtiğini iddia etmektedir… Peki, Titanlar arkadaşlarının hayatını onlara emanet etmeye hazır mı?
 

{strong}Titans Cilt 2 Manhattan Yapımı isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Abnett tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 15.02.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Titans Cilt 2 Manhattan Yapımı kitabın özetini okuyabilir, Titans Cilt 2 Manhattan Yapımı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Titans Cilt 2 Manhattan Yapımı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Titans Cilt 2 Manhattan Yapımı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir