Titans 1: Wally West’in Dönüşü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

BİR ZAMANLAR ONLAR GENÇ TİTANLARDI…
Onlar hem kahraman hem de ömür boyu arkadaştılar. Onları bir arada tutan özel bir kıvılcım vardı. Yıldırım çarpması gibi nadir rastlanır bir şeydi. İstemekle değil ancak olacağı varsa olurdu.
Sonra her şey hatıra oldu. Zamanla bu hatıra da zayıfladı. Alındı. Çalındı. Parçalandı ve geriye hatırlayan tek kişi kaldı.
İsmi Wally West. geçmişte o Çocuk Flash’tı. Şimdiyse bilinmeyen bir evrenden gelen ve eski arkadaşlarını hayal dünyasından uyandırıp onları müthiş kılan aralarındaki bağı tekrar tesis edecek bir mülteci.
Nigthwing. Donna Troy. Tempest. Arsenal. Lilith. Tümü ya tekrar bir araya gelip hafızalarını silen düşmanı mağlup edecek ya da tümüyle silinip gidecekler.
Büyük olay olan DC UNIVERSE: REBIRTH #1’den devam eden, tarihin en iyi genç kahramanlardan oluşan takımı TITANS CİLT 1: WALLY WEST’İN DÖNÜŞÜ’nde tekrar doğuyor! Bu ciltte DAN ABNETT’İN yazdığı, BRETT BOOTH’UN ve NORM RAPMUND’UN çizdiği TITANS #1-6 ve TITANS: REBIRTH #1 toplanmıştır!
 

{strong}Titans 1: Wally West’in Dönüşü isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Abnett tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 08.05.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Titans 1: Wally West’in Dönüşü kitabın özetini okuyabilir, Titans 1: Wally West’in Dönüşü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Titans 1: Wally West’in Dönüşü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Titans 1: Wally West’in Dönüşü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir