The Superior Spider-Man 1 – İçimdeki Düşman pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Peter Parker ömrü boyunca dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için mücadele etti ama hikayesi nihai, ölümcül bir fedakarlıkla dramatik bir biçimde son buldu. Örümcek Adam’ın baş düşmanı Dr. Octopus, Peter’ın bedenini… ve hayatını ele geçirdi. Otto Octavious artık Örümcek Adam! Ve amacı da kendisinin eski düşmanına göre her yönden daha ÜSTÜN olduğunu kanıtlamak. Ama ateşle kutsanması, yeni Sinister Sİx’le karşı karşıya geldiğinde olacak! Yeni Örümcek Adam, J. Jonah Jameson’la birlikte mi çalışıyor? Peki Carlie Cooper gizli kimliğinin sırrını çözdü mü acaba? Ayrıca: Örümcek Adam ve Mary Jane tekrar birlikte! Vulture geri dönüyor! Peki Üstün Örümcek Adam bir süper kötüyü öldürmeden önce kaç masum insanın ölmesi gerekiyor? Otto, Massacre’la savaşırken ve yüzlerce hayat pamuk ipliğine bağlıyken cevabı kendiniz keşfedin! Bu ciltte Dan Slott tarafından yazılıp Ryan Stegman ile Giuseppe Camuncoli tarafından çizilen Superior Spider-Man #1-5 bir araya getirilmiştir.
 

{strong}The Superior Spider-Man 1 – İçimdeki Düşman isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Slott tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 15.06.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}The Superior Spider-Man 1 – İçimdeki Düşman kitabın özetini okuyabilir, The Superior Spider-Man 1 – İçimdeki Düşman kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. The Superior Spider-Man 1 – İçimdeki Düşman kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
The Superior Spider-Man 1 – İçimdeki Düşman kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir