The Last Of Us: Amerikan Rüyası pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Oyunun yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann ve başarılı çizgi roman yıldızı Faith Erin Hicks tarafından kaleme alınan Amerikan Rüyası, hem aksiyon dolu bir büyüme hikâyesi hem de rekorlar kıran The Last Of Us oyununun dünyasında geçen heyecanlı bir macera!
 
On dokuz yıl önce, bir mantar salgını nedeniyle dünya nüfusunun büyük bir kısmı hayatını kaybeder. On üç yaşındaki Ellie, geriye kalan karantina bölgelerinden birinde, bir askeri yatılı okulun koğuşunda yeni hayatına başlar. Burada, öğrencilerden Riley ile kurduğu arkadaşlık sayesinde dış dünyadaki ilk yolculuğuna çıkar. Ellie ve Riley, sıkı kontrol altındaki beton duvarların ötesine geçerlerken, Ateşböcekleri adlı isyancı grubun şiddet dolu yaşam tarzıyla ve enfeksiyonun korkunç kurbanlarıyla da yüzleşirler.
 
 
“En iyi çizgi roman uyarlamalarından biri.”
 

{strong}The Last Of Us: Amerikan Rüyası isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Druckmann tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 02.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabın özetini okuyabilir, The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir