The Amazing Spider-Man Venom’un Doğuşu Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Venom’un Kökeni! Örümcek Adam, Beyonder’ın Savaş Dünyası’ndan zihinsel komutlarına uyan bir kostümle döndüğünü sanıyordu ancak Reed Richards, gerçeğin bununla ilgisi olmadığını ortaya çıkardı! Uzaylı kostüm aslında yapıştığı kişilerin bedenlerini ele geçiren bir ortakyaşar! Bay Fantastik’in yardımıyla bu tehlikeden tam zamanında kurtulan Peter Parker’ın hayatı buna rağmen daha kötüye gidecek çünkü uzaylı kostüm, kendine ölümlü bir çılgın bulup ona yapışacak ve birlikte kahramanımızın en azılı düşmanına dönüşecekler! Ayrıca: Mary Jane Watson’ın şaşırtıcı sırrı da bu ciltte! Bu ciltte Jim Shooter, Roger Stern, Tom DeFalco, John Bryne, Louise Simonson ve David Michelinie tarafından yazılan ve Mike Zeck, Ron Frenz, Rick Leonardi, John Bryne, Greg LaRocque, Todd McFarlane ve Paris Cullins tarafından çizilen Amazing Spider-Man #259, #298-300, #315-317 ve Annual #25 ile Fantastik Dörtlü #274 ve Web of Spider-Man #1 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}The Amazing Spider-Man Venom’un Doğuşu Cilt 2 isimli kitap 180 sayfadan oluşmaktadır ; Jim Shooter tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 29.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}The Amazing Spider-Man Venom’un Doğuşu Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, The Amazing Spider-Man Venom’un Doğuşu Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. The Amazing Spider-Man Venom’un Doğuşu Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
The Amazing Spider-Man Venom’un Doğuşu Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir