Thanos: Infinity Abyss pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Toplam güçleri gezegenleri yerinden oynatabilecek, hatta zamanın Akışını toptan değiştirebilecek beş klasik, kostümlü şampiyon. Nasıl bir tehlike bu kahramanları bir araya getirmiş olabilir Ki? Tabii ki tüm evrenin en korkulan cânisi; Thanos! İntikam Arzusundaki titan sadece düşmanlarının değil tüm yaşamın yok Olmasının peşinde. Thanos amacını gerçekleştirebilirse tüm evren Nihai bir yıkımı tadacak. Jım starlın’in ınfınıty üçlemesinin efsanevi İzinde giden bu epik öyküde kozmik ölçeklerde nefes kesici bir Macera sizleri bekliyor… Yazar/çizer Jim Starlın’in muhteşem hayal Gücünün sınırları olmadığını bir kez daha göreceksiniz.
 
 

{strong}Thanos: Infinity Abyss isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Jim Starlin tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 18.11.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Thanos: Infinity Abyss kitabın özetini okuyabilir, Thanos: Infinity Abyss kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Thanos: Infinity Abyss kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Thanos: Infinity Abyss kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir