Tex Yeni: 44 / Apaçi Yüreği – Vahşi Johnny pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Geçmişini öğrenmek için doğup büyüdüğü topraklara dönen genç bir yerlinin yürek burkan adalet arayışı…
APAÇİ YÜREĞİ APAÇİ YÜREĞİ (No 691; Yazar: Pasquale Ruju; Çizer: Yannis Ginosatis)
 
Arizona, Apaçi Geçidi civarı… İç Savaş yılları… Cochise genç bir şefken askerlerle savaş halindeydi ve giriştiği bir ani bir baskın başarılı olamayınca çekilmek zorunda kalmıştı. Yan yana savaştığı en iyi dostlarından biri ve karısı süvariler tarafından öldürülür, ama küçük oğlunu beyaz bir subay yanına alıp büyütür ve genç bir adam yapar. Ve işte o genç adam uzun yıllar sonra köklerini bulmak ve kim olduğunu öğrenmek için doğup büyüdüğü topraklara geri dönecektir!
 
VAHŞİ JOHNNY (No 692; Yazar: Pasquale Ruju; Çizer: Yannis Ginosatis) Teks Willer’in yardım ettiği genç Johhny Wharton Apaçilerin kızılderi ajanı olur ve adaletsizliği ortadan kaldırmaya çalışır. Ama düşmanları onun peşini bırakmaya pek de niyetli değiller!
 

{strong}Tex Yeni: 44 / Apaçi Yüreği – Vahşi Johnny isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Pasquale Ruju tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 22.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Yeni: 44 / Apaçi Yüreği – Vahşi Johnny kitabın özetini okuyabilir, Tex Yeni: 44 / Apaçi Yüreği – Vahşi Johnny kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Yeni: 44 / Apaçi Yüreği – Vahşi Johnny kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Yeni: 44 / Apaçi Yüreği – Vahşi Johnny kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir