Tex Özel Seri 7 / Yüzbaşı Jack pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YÜZBAŞI JACK (No. 31; Yazan: Pasquale Ruju; Çizen: Corrado Roi)
 
Bir zamanlar California’da pek çok kabile yaşıyordu ama sonra neredeyse hepsi, birkaç eski İspanyol misyonunun arşivinden çıkan parşömenlerdeki kayıtlar hariç, arkalarında hiçbir iz bırakmadan yok olup gitti. Hataları ne miydi? Fazlasıyla uysal olmak. Bu yüzden tarihten silinip gittiler; sanki hiç var olmamış gibi, sanki var olmaya hiç hakları olmamış gibi. Önce İspanyol istilacılar, sonra silahlı göçmenler ve altın arayıcıları tarafından darmadağın edildiler. Geriye en fazla, kesilip yendikten sonra artan kısımları akbabalara bırakılan büyükbaş hayvanların kemiklerini andıran iskeletleri kalabildi. Ama tarih Modoc’ları hâlâ hatırlıyor. Neden? Çünkü onlar mücadele etti. Direndiler. Beyazların kanını döktüler.
KİMİLERİ NASIL YAŞADIĞINA BAKILARAK DEĞERLENDİRİLİR, KİMİLERİ DE NASIL ÖLDÜĞÜNE
 

{strong}Tex Özel Seri 7 / Yüzbaşı Jack isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Tito Faraci tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 30.10.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Özel Seri 7 / Yüzbaşı Jack kitabın özetini okuyabilir, Tex Özel Seri 7 / Yüzbaşı Jack kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Özel Seri 7 / Yüzbaşı Jack kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Özel Seri 7 / Yüzbaşı Jack kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir