Tex No: 708 / Lanetliler Kabilesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kahramanımızın eski düşmanlarından genç Makua, cezasını tamamlamış ve salıverilmiştir. Hapishane çıkışında hiç beklemediği biri onu beklemektedir. Tex Willer, bu genç kızılderilinin ikinci bir şansı hak ettiğine inanmış ve ona yeni bir yaşam vaat etmeye gelmiştir. Tex, Makua’yı dostu Francisco’nun kurduğu yerli köyüne götürür. Burada ailelerini yitirmiş, savaş ve zulümden kaçmış farklı kabilelerden yerliler bir arada yaşamaktadır.  Makua, aradığı huzuru sonunda bulmuş gibidir. Bu sırada Kit Carson, genç bir beyaz kadını yerli savaşçıların elinden kurtarır. Kızın ailesi yerliler tarafından öldürülmüştür. Katliamın sorumlusu, Mateo adlı acımasız bir savaşçının çevresinde toplanan Mescalero yerlileridir. Kit, Tex’i durumdan haberdar eder. Çevredeki çiftlikleri yakıp yıkan Mateo’nun çetesinin sıradaki hedefi, Makua’nın yeni yuvasıdır!
 

{strong}Tex No: 708 / Lanetliler Kabilesi isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Pasquale Ruju tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 20.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex No: 708 / Lanetliler Kabilesi kitabın özetini okuyabilir, Tex No: 708 / Lanetliler Kabilesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex No: 708 / Lanetliler Kabilesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex No: 708 / Lanetliler Kabilesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir