Tex Maxi 6 Muharebe Köprüsü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Beki de hiçbir zaman önemli olmamış, terk edilmiş, unutulmuş bir köprü, tek özelliği iyilik ile kötülüğün arasında uzanıyor olması … MUHAREBE KÖPRÜSÜ (Maxi 20; Yazar: P. Ruju; Çizer: Ugolino Cossu) Amerika İçsavaşı günlerinde, Teksas ile Louisiana sınırında yer alan küçücük Blackbull Köprüsü, dönemi için önemsiz sayılsa da, yaşayanları için çok dramatik bir muharebeye ev sahipliği yapmıştı. Zamanla unutulup giden köprü ve üzerindeki cesur çarpışmayı hatırlayan tek kişi kaldı: O çarpışmanın kahramanı sayılan Güney ordusundan Binbaşı Sizemore. Artık yaşlanmaya başlamış olan bu eski subayın, bölgedeki toprakların büyük kısmının sahibi olarak eski günlerini özlemle anan bir fırsatçıya dönüşmesi kaderin bir cilvesiydi belki de. Köprünün ötesinde, dünyadan uzakta ve kendi halinde yaşayan küçük Bellefork köyünün barışçı ve yoksul sakinleriyse uygarlığın topraklarına gelişini asla unutamayacaklardı.
 

{strong}Tex Maxi 6 Muharebe Köprüsü isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Pasquale Ruju tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 16.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Maxi 6 Muharebe Köprüsü kitabın özetini okuyabilir, Tex Maxi 6 Muharebe Köprüsü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Maxi 6 Muharebe Köprüsü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Maxi 6 Muharebe Köprüsü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir