Tex Klasik Seri 46 / İntikama Susayanlar – Duman İşaretleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İNTİKAMA SUSAYANLAR
(No 259; Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizer: Erio Nicolò) Çetesini mahvettiği için Tex Willer’dan intikam almak isteyen Rocky Durbin, aradığı fırsat eline geçince bunu kaçırmayacak ve oğlunu öldürterek Teks Willer’a büyük bir darbe indirmek için harekete geçecekti.
ÖLÜM TUZAĞI (No 259; Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizer: Giovanni Ticci)
Gördüğü berbat bir rüyanın etkisinden bir türlü kurtulamayan Teks’in huzursuzluğu, rüyayı yorumlayan Kırmızı Bulut’un sözleriyle daha da artar.
 
DUMAN İŞARETLERİ (No 260; Yazar: Gianluigi Bonelli; Çizer: Giovanni Ticci) Sadece para peşindeki insanların yarattığı berbat bir katliamın tüm bölgeyi etkileyecek bir Apaçi isyanına ve ordunun işe karışarak yeni katliamlara yol açmasını engelleyebilecek tek kişi Teks Willer ve dostlarıydı.
 

{strong}Tex Klasik Seri 46 / İntikama Susayanlar – Duman İşaretleri isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Gianluigi Bonelli tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 16.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Klasik Seri 46 / İntikama Susayanlar – Duman İşaretleri kitabın özetini okuyabilir, Tex Klasik Seri 46 / İntikama Susayanlar – Duman İşaretleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Klasik Seri 46 / İntikama Susayanlar – Duman İşaretleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Klasik Seri 46 / İntikama Susayanlar – Duman İşaretleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir