Tex Klasik Seri 44 / Ateşli Vadi – Kızılderili Ajanı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Geçen sayıdan devam eden maceramızda, Teks Willer ve oğlu Kit, Mojave Çölünü aşarak Las Vegas’a giderken, bölgenin en berbat toprakları olan Ölüm Vadisi’nden geçmek zorunda kalırlar ve orada yaşamak zorunda olan Shoshon kabilesinden zavallı insanları çalıştırmak üzere götüren bir grup beyazla karşılaşırlar. Başlangıçta her şey yolunda gibi görünürken kahramanlarımızın keskin burunlarına pis kokular gelir ve elbette işe burunlarını sokmak üzere harekete geçerler.
 
Eski dostları Moses Hewitt’e yardım ederken bir yandan da olayların perde arkasını araştıran kahramanlarımızın yolu, acımasız bir şirketle gizlice işbirliği yapan küçük bir Kızılderili ajanıyla kesişir. Hayatı boyunca korumaya and içtiği zavallı masum yerlilerin kötülüğüne çevrilen sinsi dolabın farkına vardığında, kendisi de Navajo yerlilerinin ajanı olan Teks Willer’ın nasıl da sert bir tepki vereceğini düşünebilirsiniz elbette.
 

{strong}Tex Klasik Seri 44 / Ateşli Vadi – Kızılderili Ajanı isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Guido Nolitta tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 09.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tex Klasik Seri 44 / Ateşli Vadi – Kızılderili Ajanı kitabın özetini okuyabilir, Tex Klasik Seri 44 / Ateşli Vadi – Kızılderili Ajanı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tex Klasik Seri 44 / Ateşli Vadi – Kızılderili Ajanı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tex Klasik Seri 44 / Ateşli Vadi – Kızılderili Ajanı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir