Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tenten ve köpeği Fındık’tan maceralarla dolu bir kitap.  Tenten ve köpeğinin ilk macera dolu yolculuğu çalıştığı gazetenin onları Moskova’ya göndermesiyle başlamaktadır. Daha yolun başındayken trende olan patlama ile kendini birden suçlu olarak hapishanede bulan Tenten’in buradan kaçarak Sovyetler Birliği’ne girmenin bir yolunu bulması gerekmektedir. Kitap boyunca iki dost bazen suçun içinde bazen de suçlulara, haksızlıklara karşı savaşırken bulurlar kendilerini. Kitapta Sovyetler Birliğinde yapılan haksızlıklara, siyasi olaylara ekonomik durumlara değinerek Sovyetler Birliğinin tüm sırlarını açığa çıkarmaktadır. Dünyada’ki en sevilen çizgi karakterlerinden olan Tenten’in bu ilk macerasında Hergé hicivli dili, gizemli kurgusu ve mizahi ögeleriyle okuyucuya keyifli bir yolculuk sunmaktadır. 
 

{strong}Tenten ve Alf-Art isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Herge tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 16.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tenten ve Alf-Art kitabın özetini okuyabilir, Tenten ve Alf-Art kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tenten ve Alf-Art kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tenten ve Alf-Art kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir