Tenten’in Maceraları 21 – Kastafiore’nin Mücevherleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor.  Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder. Gerçek ya da kurgusal bir mekânda, mükemmel ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor. 
 

{strong}Tenten’in Maceraları 21 – Kastafiore’nin Mücevherleri isimli kitap 62 sayfadan oluşmaktadır ; Herge tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 16.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tenten’in Maceraları 21 – Kastafiore’nin Mücevherleri kitabın özetini okuyabilir, Tenten’in Maceraları 21 – Kastafiore’nin Mücevherleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tenten’in Maceraları 21 – Kastafiore’nin Mücevherleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tenten’in Maceraları 21 – Kastafiore’nin Mücevherleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir