Teen Titans 2 / Aqualad Yükseliyor pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Genç Titanlar, San Fransisco’daki Titan Kulesinde yeni hayatlarına uyum sağlamaya çalışırken bir yandan da Damian Wayne’le uğraşmaktadırlar. Fakat Beast Boy, Raven, Starfire ve Kid Flash çok geçmeden Robin’in kibrinden çok daha büyük dertleri olduğunu öğrenecektir. Bir hapishane firarını çok geçmeden kaybolma vakaları takip etmeye başlamıştır.
Titanlar kaçırılanları kurtarabilmek için King Shark’la hiç de alışık olmadıkları bir ortamda karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar.
Ama Jackson Hyde adındaki yeni bir genç kahraman, Titanları televizyonda görüp onlara katılmak adına Titan Kulesine doğru yola çıkmıştır. Aqualad, gidişatı Titanların lehine çevirmeyi başarabilecek mi… yoksa esrarengiz güçleri Titanlara yönelik bir tehdit haline mi gelecek? 
 

{strong}Teen Titans 2 / Aqualad Yükseliyor isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Benjamin Percy tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 11.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Teen Titans 2 / Aqualad Yükseliyor kitabın özetini okuyabilir, Teen Titans 2 / Aqualad Yükseliyor kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Teen Titans 2 / Aqualad Yükseliyor kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Teen Titans 2 / Aqualad Yükseliyor kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir