Teen Titans 1 / Damian En İyisini Bilir pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İPLER ROBIN’İN ELİNDE.
 
Babası dünyanın en büyük dedektifi. Büyükbabası İblisin Başı. O Batman’in oğlu Damian Wayne, namıdiğer Robin, şimdi de genç titanlara önderliğe soyundu.
Onlar isteseler de istemeseler de.
Starfire, Raven, Beast Boy ve Kid Flash bu yeni Boy Wonder’ın yardım çağrısına cevap verdiğinde bir anda kendilerini Damian’la ölümsüz büyükbabası Ra’s al Ghul arasındaki bir mücadelenin ortasında buldular. Suikastçılar Birliği’nin tümü ve İblisin Yumruğu, Robin’i geri alabilmek için harekete geçmiş olup bu uğurda genç titanları harcamaktan da çekinmeyeceklerdir.
Tehdit büyüktür. Kazanırlarsa hayatta kalacaklar. Kaybederlerse Robin kötülüğün saflarına katılacak ve kalanlar da tarih olacaktır. Fakat Damian baştayken bazen ölüm o kadar da kötü görünmez…
 

{strong}Teen Titans 1 / Damian En İyisini Bilir isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Benjamin Percy tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 28.06.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Teen Titans 1 / Damian En İyisini Bilir kitabın özetini okuyabilir, Teen Titans 1 / Damian En İyisini Bilir kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Teen Titans 1 / Damian En İyisini Bilir kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Teen Titans 1 / Damian En İyisini Bilir kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir