Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-3 Deli Bilgin pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Adèle Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları, Luc Besson tarafından beyazperdeye aktarılan Adèle ve Canavar’dan sonra Deli Bilgin’nde son hızla devam ediyor.
Adèle Blanc-Sec izlenilmektedir. Ama kim tarafından? Adèle ve Canavar’da onu timsah havuzundan kurtaran “küçük adam” Espérandieu’nun kafasına şemsiyeyi yanlışlıkla geçirdikten sonra Espérandieu onu gizemli bir eve götürülür. Burada bir grup entellektüel tarihöncesi yaratıkları canlandırmaya çalışmaktadır. Sonuç: Konyak ile puroya düşkün bir tarihöncesi insanı! Bu sırada Adèle’in canına kastedenlerin sonu gelmez. Komplolar, mekanik örümcekler, heykelden canavarlar… Deli Bilgin okurlara tam Adèle’den beklenilecek bir macera şöleni sunuyor!
Everest Yayınları, usta Fransız çizer Jacques Tardi’nin klasikleşmiş çizgi dizisi, Adèle Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları’nı Türkçeye kazandırarak Çizgi’yi yükseltmeye devam ediyor. Fransız çizgi roman dünyasının en ünlü kahramanlarından biri olan genç gazeteci Adèle Blanc-Sec’in maceralarının devamını sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.
 

{strong}Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-3 Deli Bilgin isimli kitap 50 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 01.11.2010 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-3 Deli Bilgin kitabın özetini okuyabilir, Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-3 Deli Bilgin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-3 Deli Bilgin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-3 Deli Bilgin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir