Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-2 Eiffel Kulesi’nin Cini pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Adèle Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları, Luc Besson tarafından beyazperdeye aktarılan Adèle ve Canavar’dan sonra Eiffel Kulesi’nin Cini’nde son hızla devam ediyor.

Pont-Neuf Köprüsü’nde tuhaf olaylar meydana gelmektedir. Köprüye yolu düşenler gizemli bir şekilde kaybolurken Paris’te de oldukça tuhaf bir veba olayı başgöstermiştir. Bu sırada gözü pek kahramanımız Adèle bir yandan ona ihanet eden asistanlarının, öbür yandan herkesin peşinde olduğu gizemli Asur heykelciğinin izindedir. Bu Pazuzu tanrısı da neyin nesidir? Pazuzu’ya tapanlardan oluşan tarikatın başında kim vardır? Eiffel Kulesi’nin Cini’nin tüm bu olan bitenlerle bağlantısı nedir?
 

{strong}Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-2 Eiffel Kulesi’nin Cini isimli kitap 50 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 01.11.2010 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-2 Eiffel Kulesi’nin Cini kitabın özetini okuyabilir, Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-2 Eiffel Kulesi’nin Cini kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-2 Eiffel Kulesi’nin Cini kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Tardı Adele Blanc-Sec’in Olağanüstü Maceraları-2 Eiffel Kulesi’nin Cini kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir