Swamp Thing Efsanesi: 4. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DÜNYANIN ÜZERİNDE BİR KUŞ UÇUYORDU. RÜZGÂRIN NOTA ÇİZGİLERİ ÜZERİNDE, SADECE ENDER KULAKLARIN DUYABİLECEĞİ UYUMSUZ, KÖTÜ BİR NOTA. KUŞ UÇMAYA DEVAM ETTİ.  GAGASINDAKİ İNCİNİN TADINI ANLATMAYA KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYORDU. 
 
1983 ile 1987 arasında, Alan Moore adındaki genç bir İngiliz yazar Amerikan çizgi roman dünyasında devrim yarattı. DC Comics’in Swamp Thing karakterinin yazarlığını üstlenerek görsel hikâye anlatıcılığında çıtayı belirledi ve çizgi roman dünyasındaki yansımaları günümüzde hâlâ devam eden devrimin ilk adımlarını attı. Moore’un sıradışı anlatım tarzı ve bu eşsiz karakterle Gotik korku türünde kaleme aldığı hikâyeler Stephen Bissette, John Totleben, Stan Woch, Dan Day ve Rick Veitch gibi isimlerin akıldan çıkmayacak çizimleriyle bir araya geliyor ve ortaya çizgi roman dünyasının başyapıtlarından biri çıkıyor.
 
Alan Moore’un yazdığı Swamp Thing Efsanesi’nin 4. cildi #43-50 sayılarını bir araya getiriyor ve klasik “Ağaçlar Meclisi” ile “Son” öykülerini de içeriyor. Charles Shaar Murray ve Neil Gaiman’ın önsözleriyle.
 
“Swamp Thing Efsanesi çizgi roman tarihine damgasını vurdu. Okuduğunuz zaman nedenini anlayacaksınız.” –Neil Gaiman
 
“Zekâ dolu, duygusal olarak etkileyici ve evet, çok eğlenceli. Birinci kalite bir iş.” –Entertainment Weekly
 
“Çizgi romanın gerçek klasiklerinden biri.” IGN
 

{strong}Swamp Thing Efsanesi: 4. Cilt isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 04.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Swamp Thing Efsanesi: 4. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Swamp Thing Efsanesi: 4. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Swamp Thing Efsanesi: 4. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Swamp Thing Efsanesi: 4. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir