Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Swamp Thing Efsanesi çizgi roman tarihine damgasını vurdu. Okuduğunuz zaman nedenini anlayacaksınız.” 
–NEIL GAIMAN 
 
“Zekâ dolu, duygusal olarak etkileyici ve evet, çok eğlenceli. Birinci kalite bir iş.” 
–ENTERTAINMENT WEEKLY
 
“Çizgi romanın gerçek klasiklerinden biri.” 
–IGN
 
TOPRAĞIN ALTINDAN BOĞUK, GÜRLEYEN SESLER GELİYOR…
OKYANUSUN DİBİNDE KORKUNÇ IŞIKLAR VAR.
VE DALGALAR AMERİKA’YA BÜYÜYEREK DAĞILIYOR
EN KARANLIK ZİHİNLERDE…
 
1983 ile 1987 arasında, Alan Moore adındaki genç bir İngiliz yazar Amerikan çizgi roman dünyasında devrim yarattı. DC Comics’in Swamp Thing karakterinin yazarlığını üstlenerek görsel hikâye anlatıcılığında çıtayı belirledi ve çizgi roman dünyasındaki yansımaları günümüzde hâlâ devam eden devrimin ilk adımlarını attı. Moore’un sıradışı anlatım tarzı ve bu eşsiz karakterle Gotik korku türünde kaleme aldığı hikâyeler Stephen Bissette, John Totleben, Dan Day ve Rick Veitch gibi isimlerin akıldan çıkmayacak çizimleriyle bir araya geliyor ve ortaya çizgi roman dünyasının başyapıtlarından biri çıkıyor.
 
Alan Moore’un yazdığı Swamp Thing Efsanesi’nin 2. cildi #28-#34 sayılarını bir araya getiriyor ve Swamp Thing Yıllığı #2’yi, ayrıca SANDMAN’in yazarı Neil Gaiman’ın önsözü ile HELLBLAZER’ın başarılı yazarı Jamie Delano’nun giriş yazısını içeriyor.
 

{strong}Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir