Swamp Thing Efsanesi: 1. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Swamp Thing Efsanesi çizgi roman tarihine damgasını vurdu. Okuduğunuz zaman nedenini anlayacaksınız.” –NEIL GAIMAN 
 
“Zekâ dolu, duygusal olarak etkileyici ve evet, çok eğlenceli. Birinci kalite bir iş.” –ENTERTAINMENT WEEKLY
 
“Çizgi romanın gerçek klasiklerinden biri.” –IGN 
 
KIRMIZI VE ÖFKELİ BİR DÜNYA MEVCUT… KIRMIZI ŞEYLER VAR BURADA. DÜNYA SENİN EŞİNİ YİYOR. DOSTLARINI YİYOR… HER ŞEYİ YİYOR… SENİ İNSAN YAPAN HER ŞEYİ. VE SEN DE BİR CANAVARA DÖNÜŞÜYORSUN.
 
1983 ile 1987 arasında, Alan Moore adındaki genç bir İngiliz yazar Amerikan çizgi roman dünyasında devrim yarattı. DC Comics’in Swamp Thing karakterinin yazarlığını üstlenerek görsel hikâye anlatıcılığında çıtayı belirledi ve çizgi roman dünyasındaki yansımaları günümüzde hâlâ devam eden devrimin ilk adımlarını attı. Moore’un sıradışı anlatım tarzı ve bu eşsiz karakterle Gotik korku türünde kaleme aldığı hikâyeler Stephen Bissette, John Totleben, Dan Day ve Rick Veitch gibi isimlerin akıldan çıkmayacak çizimleriyle bir araya geliyor ve ortaya çizgi roman dünyasının başyapıtlarından biri çıkıyor.
 
Swamp Thing Efsanesi’nin bu ilk cildi, ünlü korku yazarı Ramsey Campbell’ın önsözünü ve Swamp Thing’in hem yaratıcılarından biri olan hem de orijinal serinin editörlüğünü yapan Len Wein’in (Watchmen Başlangıç: Ozymandias / Kızıl Korsan) giriş yazısını içeriyor.
 

{strong}Swamp Thing Efsanesi: 1. Cilt isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 17.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Swamp Thing Efsanesi: 1. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Swamp Thing Efsanesi: 1. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Swamp Thing Efsanesi: 1. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Swamp Thing Efsanesi: 1. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir