Superman: Gizli Kimlik pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Satış rekorları kıran, olumlu eleştiriler alan mini seri tek ciltte bir araya geliyor. Hikâyeye ek olarak bu kitapta Kurt Busiek tarafından yazılan bir önsöz de yer alıyor.
 
“Bu hikâyeyi başarılı kılan anlatımı. Busiek her zaman yaptığını yapmış ve olağandışı bir duruma inanılırlık katmış. Olay örgüsü bir yere kadar bunu başarıyor ama hikâyenin gerçekçiliğini öne çıkaran şey Clark’ın sesi. Clark’ın karakteri iyi tanımlanmış, “sesindeki” hüznü, öfkeyi ve yalnızlığı duyabiliyorsunuz.”
 
Fourth Rail.com
 
“Burada öne çıkan şey, Immonen’in farklı karakterlerin yüzlerindeki duyguları ifade etme ve ifadelerindeki detayları resmetme yeteneği. Immonen ayrıca renklendirme görevini de üstlenmiş, bunu yaparak her sayfanın görünüşünün kontrolünü ele almış ve böylelikle kitap için hayal ettiği her şeyi gerçekleştirmiş. Bu düzen, şimdiye kadarki en iyi eserlerinden birini ortaya çıkarmasını sağlamış.”
 

{strong}Superman: Gizli Kimlik isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Kurt Busiek tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 01.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman: Gizli Kimlik kitabın özetini okuyabilir, Superman: Gizli Kimlik kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman: Gizli Kimlik kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman: Gizli Kimlik kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir