Superman Cilt 3 – Paralel Evrenler (Rebirth) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

*Patrick Gleason ve Peter J. Tomasi’nin SUPERMAN’i ‘Rebirth’ girişimi başladığından beri raflardaki en iyi kitaplarından biri.*
Newsarama
*DC tarihinin en önemli öğelerini kullanarak okuru peşinden sürüklüyor.*
Comic Book Resources
Superman’lerin başı belada!
Çin’in yeni Super-Man’i Kenan Kong kaçırıldı. Dünya- 30’un Kızıl Evlat Superman’i Kal-L ortadan kayboldu. Rüyadünya’nın mistik koruyucusu Güneş Superman iz bırakmadan yok oldu. Biri ya da bir şey, Multievren’deki bütün Superman’leri koleksiyonuna ekliyordu.
Ve Çelik Adamın ta kendisi Kal-El listedeki bir sonraki isimdi. Bu boyutlararası dehşeti durdurmaya karar veren dünyamızın en büyük kahramanı, onları kaçıran varlığı bulmak ve başka evrenlerden gelen Kryptonlu kardeşlerini kurtarmak için 52 Dünya’yı temsil eden süper varlıkların oluşturduğu Justice League Incarnate ile işbirliği yapmak zorundaydı.
O sırada başka bir problem ise Kent Çiftliği’nin arka bahçesinde yüzünü göstermeye başlamıştı. Baba ve oğul bu meydan okumaya beraber cevap vermek zorunda kalacaktı!
DC Evreni’nin muazzam tarihinden akıl almaz birçok Superman’i içeren SUPERMAN CİLT 3: PARALEL EVRENLER destansı bir macerayı sunuyor. Bu hikâyenin canlanmasını sağlayanlar ise yıldız yaratıcı ekip Peter J. Toması, Patrick Gleason, Jorge Jimenez, Ivan Reis, Ryan Sook, Tony S. Daniel, Sebastian Fiumara ve daha pek çokları!
Bu cilt #14-17. sayıları ve yıllık özel sayı #1’i bir araya getiriyor.
 

{strong}Superman Cilt 3 – Paralel Evrenler (Rebirth) isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Peter J. Tomasi tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 01.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman Cilt 3 – Paralel Evrenler (Rebirth) kitabın özetini okuyabilir, Superman Cilt 3 – Paralel Evrenler (Rebirth) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman Cilt 3 – Paralel Evrenler (Rebirth) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman Cilt 3 – Paralel Evrenler (Rebirth) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir