Superman Action Comics Cilt 5: Yerin Altında Yatan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Superman’in gizli kimliğini bildiğini söyleyebilecek pek kimse yoktur ama Clark Kent’in çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı Lana Lang, gerçeği bilen birkaç kişiden biridir. Ve Lana, yıllar sonra kendisini yeraltından çıkan canavarların karşısında büyük bir tehlike içinde bulduğunda, bir zamanlar mezuniyet balosundaki kavalyesi, şimdi ise Superman olarak bilinen kahramandan başka kim onu kurtarmaya gelebilir?
Superman ve Lana, birlikte yerin derinliklerindeki kadim bir uygarlık ile onun garip ve tehlikeli görünen sakinlerini keşfederler. Bizim dünyamız ve yerin altındaki dünya arasındaki mücadelenin ortasında kaldıklarında ise, iki dünyadan hangisinin onların korumasını hak ettiğine karar vermek zorunda kalacaklardır…
 
Süperstar Yazar Greg Pak (Batman/Superman) Tarafından Yazılan Ve Aaron Kuder’in (Green Lantern: New Guardıans) Büyüleyici Çizimleriyle Hayat Bulan Actıon Comıcs: Yerin Altında Yatan, Nabız Yükseltici, Kışkırtıcı Ve Canavar Yumruklamalı Mükemmel Bir Eser! Bu Cilt Actıon Comıcs #25- 29 Ve Secret Orıgıns #1’DEKİ Hikâyeleri Bir Araya Getiriyor.
 
 “Grek Pak şu anda Çelik Adam’ın en iyi maceralarını yazıyor.”-NEWSARAMA
 
 “Vay canına. Bu gerçekten süper bir çizgi roman.”  – IGN
 

{strong}Superman Action Comics Cilt 5: Yerin Altında Yatan isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 08.09.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman Action Comics Cilt 5: Yerin Altında Yatan kitabın özetini okuyabilir, Superman Action Comics Cilt 5: Yerin Altında Yatan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman Action Comics Cilt 5: Yerin Altında Yatan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman Action Comics Cilt 5: Yerin Altında Yatan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir