Superman Action Comics Cilt 3: Çelik Adamlar (Rebirth) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

LEX LUTHOR VE SUPERMAN MÜTTEFİKLER Mİ?!
Lex Luthor bir kahraman olduğunu iddia ediyordu. Zırhının üzerinde Superman’in “S” sembolünü bile taşımaya başlamıştı. Superman ona güvenememesine rağmen, henüz Lex’in iddiasının aksini ispatlayacak hiçbir şey bulamamıştı.
Ama kendisine Tanrı Celladı diyen esrarengiz uzaylı savaşçı için kanıt gerekli değildi. Lex’in Apokolips’te Darkseid’ın tahtına oturup Dünya’yı ayaklarının altında ezdiği bir gelecek öngörüsü ona bahşedilmişti. Kaderinde korkunç suçlar işlemek olan Lex’e verilecek tek ceza ölümdü!
 
Kendini hiç beklemediği bir durumda bulan Superman artık en büyük düşmanını kaçınılmaz bir ölümden kurtarmak zorundaydı… Tanrı Celladı’nın gazabını kendi üzerine çekecek olsa bile!
 
Superman karşısındaki bütün engellere rağmen Lex’i kurtarabilecek miydi?
 
DC’nin çok satan Rebirth girişiminde Superman’in maceraları, klasik Superman yazarı DAN JURGENS ve çizerler TYLER KIRKHAM, PATCH ZIRCHER ve STEPHEN SEGOVIA ile devam ediyor!
 
Bu cilt ACTION COMICS #967-972. sayıları bir araya getiriyor.
 
“Tyler Kirkham, felaket ve yıkımı muazzam çiziyor.” IGN
“Eğlenceli ve heyecanlı bir hikâye sunuyor.” COMIC BOOK RESOURCES
 

{strong}Superman Action Comics Cilt 3: Çelik Adamlar (Rebirth) isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Jurgens tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 24.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman Action Comics Cilt 3: Çelik Adamlar (Rebirth) kitabın özetini okuyabilir, Superman Action Comics Cilt 3: Çelik Adamlar (Rebirth) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman Action Comics Cilt 3: Çelik Adamlar (Rebirth) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman Action Comics Cilt 3: Çelik Adamlar (Rebirth) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir