Superman Action Comics Cilt 2 – Gezegene Hoş Geldin pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

CLARK KENT… SUPERMAN DEĞİL Mİ?
Metropolis, Doomsday’in yıkıcı saldırısının yaralarını sararken, Clark Kent olduğunu iddia eden gizemli biri adını temize çıkarıp Superman olmadığını ispat etmek için ortaya çıkar.
 
Peki bu mülayim muhabir gerçekte kimdir? Ve onun beklenmedik gelişi yok olan evrenlerinden kaçan ve yeni dünyalarında kırılgan bir hayat kuran Superman, Lois Lane ve oğulları Jon’u nasıl etkileyecektir? Cevapları ne bulmak ne de duymak kolay olacak. Ama Superman’in selefinin ölümü etrafındaki gizemler derinleştikçe, kendini yeni Superman ilan eden Lex Luthor, esrarengiz Superwoman ve an itibariyle kayıp olan ve öldüğü düşünülen Daily Planet’ın en iyi araştırmacı gazetecisi Lois Lane dahil herkes için, gerçeği ortaya çıkarmak en büyük öncelik oldu.
 
Çelik Adam’ın destanının bu yeni ve muazzam dönemini sizlere sunmak için efsanevi yazar DAN JURGENS ile çizgi romanın büyük yetenekleri PATCH ZIRCHER, STEPHEN SEGOVIA ve TOM GRUMMET bir araya geldiler. ACTION COMICS #963-966 ve JUSTICE LEAGUE #52’den bir giriş hikayesini toplayan bu cilt, ayrıca Jurgens ve Segovia’nın eskiz defterinden özel bir bölümü içeriyor.
 
“ACTION COMICS’in bir sonraki sayısını sabırsızlıkla bekliyoruz.”      – NEWSARAMA
“Başlığındaki AKSİYON kelimesini hak ediyor.” – IGN
 

{strong}Superman Action Comics Cilt 2 – Gezegene Hoş Geldin isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Dan Jurgens tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 15.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superman Action Comics Cilt 2 – Gezegene Hoş Geldin kitabın özetini okuyabilir, Superman Action Comics Cilt 2 – Gezegene Hoş Geldin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superman Action Comics Cilt 2 – Gezegene Hoş Geldin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superman Action Comics Cilt 2 – Gezegene Hoş Geldin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir