Superior Spider-Man Team-Up 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bela, Arkadaşlarla Güzel!
Çocuklardan pek haz etmeyen yeni Örümcek’imiz, bir ev dolusu çocuğa bakıcılık yapmaya kalkarsa ne olur? Belanın ta kendisi tabii ki! Üstelik bunlar sıradan çocuklar değil de Future Foundation üyeleriyse, o bela günümüze değil geleceğe ait olacaktır. Bir yandan FF’yi yok olmaktan kurtarmaya bir yanda da nihai sırrının açığa çıkmasını engellemeye çalışırken Örümcek’in yolu Şimşek Tanrısı’yla kesişecek. Ancak arkadaşlıkların yeniden tanımlandığı bu yeni hayatında Örümcek, Thor’la olan tüm farklılıklarını ve üstün egosunu bir kenara bırakıp eski Sinister Six üyesi Electro konusunda Thor’a yardımcı olabilecek mi? Cevap veriyoruz: HAYIR!
 

{strong}Superior Spider-Man Team-Up 2 isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Chris Yost tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 01.03.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Superior Spider-Man Team-Up 2 kitabın özetini okuyabilir, Superior Spider-Man Team-Up 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Superior Spider-Man Team-Up 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Superior Spider-Man Team-Up 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir