Sultan Beşinci Murad Han (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Otuz üçüncü Osmanlı sultanı ve doksan yedinci İslam halifesi olan Sultan Beşinci Murad Han şehzadeliğinde çok iyi bir eğitim gördü. Okumaktan çok hoşlanırdı. Hatta kendi eğitim kitaplarının yanında Avrupa’dan getirttiği kitapları da okurdu.
Sultan Abdülaziz Han şehit edilince Osmanlı tahtına geçen Sultan Beşinci Murad Han amcasının intihar değil de suikast ile şehit edildiğini öğrenince büyük bir travma geçirmiş ve ruh sağlığı bozulmuştur. Üç ay gibi kısa bir süre Osmanlı tahtında oturan Beşinci Murad Han, Osmanlı tarihinde en kısa süreli tahtta kalan padişah olmuştur.
 

{strong}Sultan Beşinci Murad Han (Çizgi Roman) isimli kitap 56 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. ÇAMLICA BASIM YAYIN tarafından 03.02.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Sultan Beşinci Murad Han (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Sultan Beşinci Murad Han (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Sultan Beşinci Murad Han (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Sultan Beşinci Murad Han (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir